Projektový deň 2.A v Montessori škole

Žiaci z 2.A mali jedinečnú príležitosť spoznať svet Montessori vzdelávania, keď nedávno navštívili Montessori školu v Nižnej. Táto skúsenosť im priniesla nové pohľady a poznatky, ktoré im otvorili dvere k novým spôsobom učenia a objavovania sveta. Počas tejto návštevy sme mohli pozorovať, ako sa žiaci so záujmom zapájali do rôznych aktivít, ktoré podporovali ich kreativitu, samostatnosť a sebavedomie.

Okrem toho cestovanie vláčikom bolo nielen dobrodružstvom, ale aj skvelou príležitosťou spoznať fungovanie dopravy a získavať dôležité zručnosti z finančnej gramotnosti. Počas nášho výletu sa žiaci učili, ako sa orientovať na vlakovej stanici a ako si kúpiť lístok.

Veríme, že tieto nové poznatky a skúsenosti im pomôžu rásť ako jednotlivci a pripravia ich na úspešnú budúcnosť.