2023 Za horami, za dolami...

Zima, sneh, slnko, Liesek a jedno piatkové popoludnie bolo tým správnym na dokončenie zimnej výzvy pod názvom "Zimná korunka", do ktorej boli zapojení žiaci z turistického krúžku.  Počasie bolo priam ukážkové. Aj keď cieľ bol na dosah, žiaľ, pre množstvo snehu nebolo možné sa k nemu dostať. Avšak, spoločné chvíle, fotky a zážitky tento nedostatok patrične vykompenzovali.

Za svoju zimnú námahu boli ocenení firmou FINISHER kovovými medailami a účastníckymi diplomami. I keď sa jedna výzva skončila, na jar začína ďalšia aj v novom šate a to doslova. Už spomenutá firma darovala skupinke turistov Dilongáčov tričká, ktoré sú nielen odmenou, ale aj motiváciou k ďalšiemu zdolávaniu výziev. Ako sami uviedli sú veľmi potešení, že takí mladí ľudia sú ochotní obetovať  čas a byť horliví po objavovaní  krás našich prírodných zákutí.