Patrón triedy Ovečiek

V utorok 5.10.2021 sme v našej materskej škole mali iný deň ako bežne býva. Trieda ovečiek oslavovala sviatok svojho patróna sv. Františka. Deň sa niesol v zábavnej, súťažnej a tanečnej atmosfére už od skorého rána. Oslava pokračovala na mieste, ktoré mal sv. František najradšej- v prírode.

A tak ako sv. František patrón zvierat a životného prostredia, tak aj naši škôlkari obdivovali túto krásu a išli po stopách sv. Františka. Prešli novovytvorenou krížovou cestou, zastavili sa pri soche sv. Františka a ako najväčší zážitok bolo hojdanie sa na hojdačke s výhľadom na mesto. Patrón triedy bol neustále s nimi a tak sa všetci v poriadku a s dobrou náladou vrátili do materskej školy, kde po výbornom obede ihneď zaspali.