Otvorili sme Školskú výukovú záhradu DILONGOVINY KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Otvorili sme Školskú výukovú záhradu

Moderné vzdelávacie metódy v súlade s kresťanským učením.

DILONGOVINY

ČÍTAJ VIAC

KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY

Nestačí žiakom odovzdávať vedomosti, citlivým a primeraným spôsobom chceme formovať ich osobnosť v súlade s učením Ježiša Krista.
Čítaj Viac

ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Každý z nás dostal veľa talentov a schopností. Úlohou učiteľa je v každom žiakovi ich objaviť, rozvíjať a podporovať.
Čítaj Viac

Karneval v MŠ

Len v jeden deň sa môže stať to, že sa stretnú Elsa, pirát, motýlik, Spiderman a mnohé ďalšie rozprávkové bytosti na jednom mieste. Je to deň, keď máme karneval. V našej škôlke sme si v jednotlivých triedach užili, v piatok 12. februára, krásny deň. Súťažili sme, kreslili, spievali, tancovali. Mravčekovia pomohli vyriešiť príčinu nehody mravčeka Manfreda a upratali mravenisko. Každý sa dočkal aj odmeny, či už v podobe diplomu, torty alebo koláčika. Škoda, že deň skončil, ale tešíme sa na ďalší karneval zas o rok.