iBobor - informatická súťaž 2023

IBobor je informatická súťaž medzinárodného charakteru. Približne 50 krajín sa zapája každoročne do tejto súťaže. V tomto školskom roku na Slovensku súťažilo 129 965 žiakov. Na našej škole žiaci súťažili v kategóriach Drobec, Bobrík, Benjamín a Kadet.

2023 ibobor

Úspešní riešitelia v kategórii Drobec sú Šimon Javorek, Laila Medvecká, Rebeka Janotíková, Samuel Baruta, Filip Zmarzlák, Patrik Motyčák, Matilda Stareková, Tomáš Krasuľa, Marek Pánek, Sofia Verešová, Richard Klempai, Lukáš Pňaček, Tomáš Palider, Maxim Ferletjak, Viliam Rehák z 3.A, Adam Tomkuliak z 2.B a Jakub Kapala z 2.A. V kategórii Bobrík sú úspešní riešitelia Kristína Reháková, Emília Stareková, Lukáš Javorek, Juraj Bielončík, Kevin Števaňák, Sára Šebestová, Andrej Reguly, Michal Greššák, Dávid Hoblík, Jakub Harkabuz, Matej Javorek z 5.A, Klára Strapcová, Anežka Rašková, Martin Janotík a Ema Štiptová zo 4.B. Úspešní riešitelia v kategórii Benjamín sú títo žiaci Adam Kostolný, Michaela Kubačková, Alex Raglia, Banjamín Mačor, Lukáš Balek, Diana Matúšková zo 7.A, Pavol Mačor, Patrik Pajunk, Jakub Obrtáč a Matúš Janík zo 6.A. V kategórii Kadet sú úspešní riešitelia Rebeka Chreneková, Nikol Kališová, Katarína Kováľová, Michelle Šikyňová z 9.A, Nela Gibasová, Šimon Šikyňa z 8.A, Michal Pňaček, Dominik Vereš a Mauricio Furdek z 8.B. Všetkým úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme.