Otvorili sme Školskú výukovú záhradu DILONGOVINY KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Otvorili sme Školskú výukovú záhradu

Moderné vzdelávacie metódy v súlade s kresťanským učením.

DILONGOVINY

ČÍTAJ VIAC

KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY

Nestačí žiakom odovzdávať vedomosti, citlivým a primeraným spôsobom chceme formovať ich osobnosť v súlade s učením Ježiša Krista.
Čítaj Viac

ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Každý z nás dostal veľa talentov a schopností. Úlohou učiteľa je v každom žiakovi ich objaviť, rozvíjať a podporovať.
Čítaj Viac

Vypracovanie analýzy súčasného stavu školy

Základná škola Rudolfa Dilonga Trstená

realizuje v období od 1. 6. 2012 do 31. 5. 2014 dopytovo orientovaný projekt

Podpora školy v regióne Orava v inovatívnej výučbe

Naša škola je v súčasnosti zapojená do Moderného vzdelávania pre vedomostnú spoločnosť. Ide o projekt Podpora školy v regióne Orava v inovatívnej výučbe. Projekt je spolufinancovaný z ESF a štátneho rozpočtu SR. Pre praktickú realizáciu projektu je potrebné monitorovanie a analyzovanie aktuálnej situácie. Tá sa realizuje prieskumom prostredníctvom dotazníka.