Otvorili sme Školskú výukovú záhradu DILONGOVINY KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Otvorili sme Školskú výukovú záhradu

Moderné vzdelávacie metódy v súlade s kresťanským učením.

DILONGOVINY

ČÍTAJ VIAC

KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY

Nestačí žiakom odovzdávať vedomosti, citlivým a primeraným spôsobom chceme formovať ich osobnosť v súlade s učením Ježiša Krista.
Čítaj Viac

ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Každý z nás dostal veľa talentov a schopností. Úlohou učiteľa je v každom žiakovi ich objaviť, rozvíjať a podporovať.
Čítaj Viac

OZNAM – trieda 5.B

Vážení rodičia!

Na základe potvrdeného pozitívneho prípadu z RÚVZ zo dňa 17.10.2020 na vírus spôsobujúci ochorenie COVID-19 u žiaka 5.B triedy, zostávajú žiaci tejto triedy v povinnej domácej karanténe určenej do 22. 10. 2020. Nástup žiakov do školy bude v piatok 23.10.2020.

Žiaci sa budú zatiaľ vyučovať dištančnou formou podľa upraveného rozvrhu hodín. Prosíme o dohliadnutie na pripojenie na vyučovacie hodiny. Bude Vás kontaktovať triedny učiteľ.

V prípade prejavov príznakov u Vášho dieťaťa prosím kontaktujte svojho obvodného lekára a dajte nám ihneď vedieť.

Posledný kontakt s pozitívne testovanou osobou BOL v PONDELOK 12.10.2020.

KARANTÉNA ZAČALA PLYNÚŤ v UTOROK 13.10. 2020.

KARANTÉNA SKONČÍ o 10 dní od posledného kontaktu 22.10.2020.

NÁSTUP ŽIAKOV DO ŠKOLY BUDE 23.10.2020.

PROSÍME O DODRŽIAVANIE KARANTÉNY ŽIAKOV.

Ďakujeme za pochopenie, spoluprácu a vyprosujeme veľa zdravia i požehnania počas domácej izolácie žiakov.