PROJEKT „Múdre hranie“ v materskej škole ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga

Vďaka podpore MŠVVaŠ získala naša materská škola v rámci projektovej výzvy „Múdre hranie 2021“ dotáciu v sume 1.000 Eur.

Finančné prostriedky boli využité na nákup nových kníh pre deti v MŠ, nových encyklopédií,  matematicko-interaktívnych hier, bádateľských pomôcok  na detské pokusy, detské pracovné náradie v kufríku, Logické hry- rôzne labyrinty, magnetické mozaiky,  prevliekačky, spoločenské hry- napr. Cesta okolo zeme, Raketová hra i  Detské CD a DVD (CD Škola hrou, Rapotáčik, DVD ROK).

Najviac potešili deti knihy s hovoriacim perom. Pracovné náradie využijeme pri vyvýšenom záhone, kde sa postaráme o zeleninu, ktorú sme si sami zasadili. Nové licencie vzdelávacích programov využijeme na interaktívne tabule. Zaujímavé magnetické hry a mozaiky, mikroskopy, detské spoločenské hry a veľa krásnych nových hračiek naučí deti nielen múdro sa hrať, ale aj zažiť v našej materskej škole nové a krásne dobrodružstvá.