OZNAM -KARANTÉNA pedagógovia -žiaci do 12.12.2021

Vážení rodičia!

Na základe potvrdeného pozitívneho prípadu na vírus spôsobujúci ochorenie COVID-19 zo dňa 02.12.2021zostávajú ÚZKE  kontakty žiakov, kde vyučoval pozitívny učiteľ v povinnej domácej karanténe.

Takáto povinnosť vyplýva aj pre iných učiteľov, ktorí si neuplatnili výnimku z karantény.

Ak sa u Vás alebo u Vášho dieťaťa objavia príznaky vírusu,  prosím kontaktujte svojho obvodného lekára a dajte nám ihneď vedieť.

posledný kontakT s pozitívne testovanou osobou BOL  vo ŠTVRTOK  02.12.2021

KARANTÉNA ZAČALA PLYNÚŤ v PIATOK 03.12.2021.

Posledný deň karantény je o 10 dní od posledného kontaktu s pozitívnou osobou v nedeľu dňa 12.12.2021.

NÁSTUP ŽIAKOV DO ŠKOLY BUDE V Pondelok  13.11.2021

PROSÍME O DODRŽIAVANIE KARANTÉNY ŽIAKOV

Prosím o dohliadnutie na pripojenie na vyučovacie hodiny. Bude Vás kontaktovať triedny učiteľ.

V prípade prejavov príznakov u Vášho dieťaťa prosím kontaktujte svojho obvodného lekára a dajte nám ihneď vedieť.

Ďakujeme za pochopenie a vyprosujeme veľa zdravia a požehnania počas domácej karantény žiakov.