OZNAM - KARANTÉNA 7.A do 16.2.2022

Na základe dnešného hlásenia  potvrdeného pozitívneho prípadu žiaka 7.A triedy  Ag samotestom na vírus spôsobujúci ochorenie COVID-19 zo dňa 12.2.2022 (sobota), zostávajú žiaci  7. A triedy  v domácej karanténe.

Žiaci sa budú pripájať na vyučovanie z domu podľa normálneho RH.  Na lyžiarsky výcvik nastúpia vo štvrtok. Ráno v škole sa pretestujú.

Prosím o dodržiavanie karantény žiakov a dohliadnutie na pripájanie na vyučovanie.

POSLEDNÝ KONTAKT S POZITÍVNE TESTOVANOU OSOBOU BOL V PIATOK 11.2.  KARANTÉNA ZAČALA PLYNÚŤ V SOBOTU 12.2. 2022.
POSLEDNÝ DEŇ KARANTÉNY JE O 5 DNÍ OD POSLEDNÉHO KONTAKTU 16.02. 2022 (STREDA).
NÁSTUP DO ŠKOLY NA LV vo ŠTVRTOK 17. 02.2022.

Po ukončení izolácie sa po dobu nasledujúcich 5 dní neodporúča zúčastňovať mimovyučovacích aktivít, pri ktorých by sa stretávali so žiakmi z iných tried a škôl. Tvár budú mať prekrytú respirátorom.

Ďakujem, s pozdravom ostávam. Vyprosujem požehnané dni.