Slzy siedmich bolestí

Po rokoch pandémie covidu sme sa rozhodli s našimi žiakmi oživiť tradíciu veľkých divadelných scén. Hlavnou myšlienkou bolo prežiť umučenie, smrť i zmŕtvychvstanie Pána Ježiša očami Panny Márie. Prísť cez Máriu k Ježišovi. Jednotlivé vstupy boli popretkávané zamysleniami Panny Márie. Chceli sme v nich povzbudiť najmä rodičov, mamy i otcov, ale i všetkých ľudí, ktorí prežívajú trápenia, sklamania, choroby či iné bolesti. Panna Mária stojí pri nás v každom okamihu, vie nás pochopiť i nám pomôcť svojim orodovaním u Pána Boha i u svojho Syna.

PRÍSPEVOK NA ŠPECIFIKÁ z MŠVVaM- DIGITÁLNA TRANSFORMÁCIA VZDELÁVANIA

Aj naša škola dostala v školskom roku 2023/2024 príspevok na podporu digitálnej transformácie vzdelávania. Celková suma príspevku 4.660,- Eur bola určené na podporu pedagogických aktivít s využitím hardvérových alebo softvérových produktov.

OK kolo v midi volejbale dievčat

Konečne po roku nastal čas ukázať, čo sme natrénovali a porovnať si svoje schopnosti s inými tímami. Musím povedať, že sa investovaný čas a úsilie vyplatilo. Niežeby nebolo čo zlepšovať, ale tento rok som odchádzal aj s vlastným hlasom a tým pádom bolo zlepšenie badateľné aj voľným okom.

2024 midi volejbal

Veľká Noc 2024

POZVÁNKA na ZÁPIS 2024

ZÁPIS DO 1.ROČNÍKA SA  BUDE KONAŤ

v sobotu 13.4. 2024 v čase od 9:00 hod. do 14:00 hod.

v pondelok 15.4.2024 v čase od 13:30 hod. do 16:00 hod.

Miesto zápisu:  Hlavná budova školy pri Oravici na Hviezdoslavovej 823/7, 028 01 Trstená.

Nevyberá sa žiaden finančný poplatok.

• Predtlačené zošity dostávajú prváci zadarmo.

Na zápise bude k dispozícií na rozhovor aj špeciálna pedagogička a školská psychologička, ak si myslíte, že Vaše dieťa nie je zrelé nastúpiť do 1.ročníka alebo zvažujete predčasné zaškolenie.