Vianočná akadémia 2018

Domov Domov VÝSTAVA- VČELA OČAMI DETÍ
VÝSTAVA- VČELA OČAMI DETÍ
Napísal Mgr. Jaroslav Pallo

Žiaci 3. A triedy navštívili výstavu pri príležitosti osláv založenia organizovaného včelárstva, ktorá je  v  MsKS Trstená  pri knižnici. Súčasťou výstavy sú plásty, rámiky, úľ, dymák, pracovné náradie, kukla, rukavice a oblečenie včelára, ochranné pomôcky...

Vystavené sú aj práce detí výtvarnej súťaže VČELA OČAMI DETÍ, ktorú vyhlásila Základná organizácia Slovenského zväzu včelárov Trstená pri príležitosti 100. výročia založenia. Výkresy sú  v troch kategóriách: materské školy, žiaci 1. stupňa ZŠ, žiaci 2. stupňa ZŠ. Za našu školu v 1. kategórii postúpili práce žiakov 3. A triedy: Martin Benický, Ria Pániková, Dávid Furdek.