Vianočná akadémia 2018

Domov Domov Divadelné predstavenie v anglickom jazyku
Divadelné predstavenie v anglickom jazyku
Napísal Mgr. Eva Kuníková

22. októbra sa žiaci našej školy zúčastnili divadelného predstavenia v anglickom jazyku, ktoré už dlhoročne pripravuje martinské Divadelné centrum.

Žiaci 1. až 6. ročníka si pozreli predstavenie s názvom  „A bold rabbit in Africa“ (Smelý zajko v Afrike), ktoré bolo čiastočne po slovensky a čiastočne po anglicky, aby deti rozumeli deju a zároveň dostali do uší trochu angličtiny. Starší žiaci 7. až 9. ročníka boli na predstavení s názvom „The Onlines“, ktoré bolo len v anglickom jazyku. Aby žiaci dobre rozumeli deju, Divadelná spoločnosť im poskytla v predstihu pracovné materiály, pomocou ktorých sa na predstavenie pripravovali na hodinách angličtiny. Obe predstavenia boli veľmi pútavé a deťom sa naozaj páčili.