logo

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Videoprezentácia školy

Vianočná akadémia 2019

MŠ akadémia

VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Domov Aktuality 2011-2012 USMERNENIE pre rodiny na hranici životného minima
USMERNENIE pre rodiny na hranici životného minima
Napísal Ing Magdaléna Zmarzláková   

Vážení rodičia,

rodiny, ktorých príjem je pod hranicou životného minima si musia opätovne požiadať o prepočet životného minima – vydokladovať všetky príjmy za obdobie od 1.2.2012 do 31.7.2012. Potrebné tlačivá si môžete stiahnuť na tejto stránke, alebo Vám tlačivá vydáme priamo v škole (kancelária ekonómky – Ing. Mária Žembéryová) v dňoch od 22.06.2012. Vyplnené tlačivá a potvrdené príjmy žiadame doniesť najneskôr 8. augusta 2012 do kancelárie ekonómky, aby sme ich mohli následne zaslať na posúdenie. Prosíme o dodržanie termínu. Informácie podáme aj osobne v kancelárii ekonómky školy – Ing. Mária Žembéryová, alebo na tel. č. 5392598.

Tlačivá k stiahnutiu:

Formulár

Vyhlásenie rodičov

Príjem 02. 07. 2012

 

Nové odborné učebne

Modernizácia škôlky

Rekonštrukcia telocvične


Kto je online ?

Máme online 99 hostí 

Prevádzkované na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, cc top level domain. Valid XHTML and CSS.