triedna kniha  m365
 logo ms male  
 jedalen

Škola v prírode 2022

Ako každý rok aj v tomto roku bol pre žiakov 3.A a 4.A pripravený týždeň hier, zábavy, poznávania, ale hlavne oddychu v škole v prírode. Po časoch Covidu sme mohli spoločne zdieľať nádherné prostredie penziónu Alžbeta v Demänovej doline.

phoca thumb m 001

Príjemný personál s perfektnými izbami a super stravou nám spríjemňovali týždeň od 6.6 až do 10.6.2022. Pozreli sme sa aj do našich Vysokých Tatier i do kontaktnej ZOO pri Liptovskom Mikuláši. Na smútok za mamičkou nezostávalo veľa času , lebo naši učitelia nám vypĺňali skoro každú minútu dňa. No vždy sme sa tešili na šantenie v dvoch bazénoch , kde sme sa príjemne schladili. Týždeň nám preletel ako voda a už sme sa tešili domov. Ale spomienky – tie zostanú dlho v našej pamäti. Veľké poďakovanie patrí personálu penziónu, našim učiteľom, animátorom, zdravotníkovi, ujovi šoférovi a nášmu Pánovi, že počas celého týždňa nad nami držal ochrannú ruku.

Ďakujeme.