triedna kniha  m365
 logo ms male  
 jedalen

Olympijský deň s rodinou

Dňa 14.6.2022 sa po dvoch rokoch na našej škole uskutočnil Olympijský deň rodiny. Všetky deti zo školy boli rozdelené do 5 skupín, ktoré reprezentovali jednotlivé kontinenty : Austrália, Amerika, Európa, Ázia a Afrika. Každý kontinent mal zhruba 44 detí a 4 učiteľov.

phoca thumb m 001

Ich úlohou bolo pripraviť stánok, ktorý charakterizoval daný kontinent a privodiť preň typickú atmosféru. V ten deň ste v areáli školy mohli stretnúť Indiánov, pastierov, Afričanov, Ázijčanov, domorodých obyvateľov, pandu, slona, leva, hada aj živú ovečku. Deti si zasúťažili v rôznych zaujímavých disciplínach. Nechýbal olympijský oheň, vlajka a holubica mieru. Nakoniec si každé dieťa odnieslo domov olympijskú medailu a kopec zážitkov. Ďakujeme rodičom, ktorí prišli medzi nás a dúfame, že budúci rok ich bude ešte viac.