PoVIANOČNÉ vystúpenia

Keďže sa naše vianočné vystúpenia nekonali, boli presunuté na mesiac január. Ako prví mali vystúpenie kamaráti z triedy Mravčekov. Malí anjelikovia priniesli kúsok poVIANOČNEJ nálady do našej škôlky. Rodičom ukázali, akí sú šikovní pri spievaní a tancovaní. Nacvičili krásny program a s ním potešili malého Ježiška. Najkrajšie „darčeky a hviezdičky“, boli naše detičky z materskej školy pri Oravici.

Malé hviezdičky nám svojou žiarou rozsvietili vianočný stromček a darčeky priniesli veľa lásky rodičom a starým rodičom. Ďalšie poVIANOČNÉ vystúpenia pokračovali s najmenšími detičkami z triedy Včielok. Malé milé zvončeky rozozvučali celú materskú školu. Krásnu zimnú atmosféru nám priblížili predškoláci z triedy Sovičiek. V rozprávke "O dvanástich mesiačikoch" ukázali svoju šikovnosť v spievaní , recitovaní aj tancovaní. Veríme, že to v rodičoch aj deťoch zanechalo nezabudnuteľný zážitok.