triedna kniha  m365
 logo ms male  
 jedalen

Svätý František – patrón triedy Ovečiek

Sviatok svojho patróna triedy oslavovali aj predškoláci z triedy Ovečiek. V tento deň, deň sv. Františka zdobili triedu, chystali  pohostenie, spievali, tancovali, súťažili a tešili sa z oslavy. Celý týždeň sa rozprávali o sv. Františkovi, jeho živote, pôsobení a najviac ich zaujal jeho vzťah k prírode.

 phoca thumb m 002

Preto vyvrcholením oslavy, bola turistická vychádza na neďaleký Bubeník spojená s modlitbou a prezeraním si zastavení krížovej cesty. Pri kaplnke mali úlohu pohľadať sochu sv. Františka, čo sa im hneď podarilo. V škôlke deti čakal darček a výborný obed od našich kuchárok. Unavení a plní zážitkov si ľahli do svojich postieľok, kde si ešte vypočuli rozprávku z knihy Brat vlk a sestra ovečka a sladko zaspali.