PoĎakovanie na záver školského roka

Milí rodičia, chceme Vám úprimne poďakovať  za to, že nám dôverujete a zverili ste nám Vaše deti – najmenších škôlkarov. Za vašu pomoc, ochotu, spoluprácu, ústretovosť. Za všetky prejavy priazne, sponzorstvo, nenápadnú pomoc  pre MŠ.

Počas každého roka sa nie vždy všetko podarí tak, ako si predstavujeme a plánujeme. To však ešte neznamená, že by to nemohlo byť inak alebo, že to musí byť zlé. Prajeme Vám všetkým požehnané dovolenkové a prázdninové dni. Aj deťom i rodičom. Nezabúdajte prosím na Boha, na modlitbu, že Boží zámer - privádzať počas života k láske jeden k druhému. Prajeme Vám chvíle oddychu od školských povinností so svojím dieťaťom a  prežívajte s ním chvíle voľna. Prajeme požehnané prázdniny.