MAPUCLE

Školská súťaž pre šikovné hlavičky a ručičky.

Milí žiaci, pozývame vás zapojiť sa do súťaže v skladaní mapy okresov Slovenska. 79 častí vyskladajte čo najrýchlejšie a čas nahláste pani učiteľke Krasuľovej. Zaujímavá vzdelávacia hra vám bude bližšie odprezentovaná na hodinách geografie.

2022 mapucle

Záujemcovia dostanú mapucle na 1 deň domov, vyskladajú mapu, najlepší čas nahlásia pani učiteľke. Najrýchlejší si zmerajú sily v škole a budú odmenení zaujímavými cenami.  Aktivita je určená predovšetkým žiakom 2. stupňa, sú však vítaní aj mladší nadšenci. Povzbudzujeme aj rodičov a učiteľov, aby sa zapojili a otestovali svoju zručnosť a orientačné schopnosti v rámci neoficiálnej dospeláckej kategórie. Súťaž trvá do konca mája.

Mapucle Okresy Slovenska škole darovala SEEDS n.o. v rámci projektu Vedieť viac (@SEEDSnpo).