Oznam – záujem o Letnú školu ZŠ s MŠ R. Dilonga

Vážení rodičia!

Zisťujeme záujem žiakov o Letnú školu pred nástupom do školy – v auguste v termínoch:

od 8. -12. 8. 2022 15.– 19. 8.2022 / denne 4-6 hodín v čase od 7:30  do 13:30 pre žiakov prvého aj druhého stupňa.

Počas Letnej školy sa žiaci budú mať možnosť aj doučovať, rozvíjať  jazykové, komunikačné a konverzačné zručnosti z angličtiny i slovenčiny, rozvíjať matematickú, prírodovednú a informačnú gramotnosť. V rámci aktivít budú zaradené aj hry na tvorivosť a zábavu s relaxačnými prvkami.

V prípade záujmu zo strany rodičov sa zapojíme do projektovej výzvy a vtedy si deti nič nebudú platiť.  V prípade nezáujmu, alebo nízkeho záujmu Vám odporučíme letné tábory, ktoré organizuje CVČ Trstená (počas leta organizujú 5 letných táborov, niektoré sú pobytové) ,  prípadne tábory, ktoré organizuje náš bývalý vychovávateľ ŠKD Mgr. Bernard Brisuda (Hravé hlavy)

Váš záujem o dennú LETNÚ ŠKOLU doneste do školy alebo zasielajte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 17. júna 2022.

Prihláška letná škola.

Prihláška Hravé hlavy.