Otvorili sme Školskú výukovú záhradu DILONGOVINY KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Otvorili sme Školskú výukovú záhradu

Moderné vzdelávacie metódy v súlade s kresťanským učením.

DILONGOVINY

ČÍTAJ VIAC

KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY

Nestačí žiakom odovzdávať vedomosti, citlivým a primeraným spôsobom chceme formovať ich osobnosť v súlade s učením Ježiša Krista.
Čítaj Viac

ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Každý z nás dostal veľa talentov a schopností. Úlohou učiteľa je v každom žiakovi ich objaviť, rozvíjať a podporovať.
Čítaj Viac

DEŇ OCHRANY ČLOVEKA A PRÍRODY

Krásne jesenné počasie v utorok 19. októbra bolo ako stvorené pre pobyt v prírode. Aj naši žiaci 2. stupňa sa vybrali do prírody v rámci Dňa ochrany človeka a prírody.

phoca thumb m 001

Každá trieda išla na turistiku do okolia Trstenej. Keďže sa kolektívy pre karanténne opatrenia nemôžu miešať, putovali rôznymi smermi, napr. na novú Krížovú cestu, Uhliská či cyklotrasu.

Tešíme sa, že sme si vychutnali úžasné lúče jesenného slniečka.