Otvorili sme Školskú výukovú záhradu DILONGOVINY KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Otvorili sme Školskú výukovú záhradu

Moderné vzdelávacie metódy v súlade s kresťanským učením.

DILONGOVINY

ČÍTAJ VIAC

KATOLÍCKY DUCH ŠKOLY

Nestačí žiakom odovzdávať vedomosti, citlivým a primeraným spôsobom chceme formovať ich osobnosť v súlade s učením Ježiša Krista.
Čítaj Viac

ZÁUJMOVÉ VYUČOVANIE A MIMOŠKOLSKÉ AKTIVITY

Každý z nás dostal veľa talentov a schopností. Úlohou učiteľa je v každom žiakovi ich objaviť, rozvíjať a podporovať.
Čítaj Viac

OZNAM – trieda MŠ 3/Sovičky - karanténa do 22.11.2021

Vážení rodičia!

Na základe potvrdeného pozitívneho prípadu na vírus spôsobujúci ochorenie COVID-19  ROZHODNUTÍM RÚVZ zo dňa 15.11.2021, zostávajú deti MŠ3/Sovičky  v povinnej domácej karanténe určenej do 22. 11. 2021.

Nástup detí do MŠ na prezenčné vyučovanie bude v utorok 23.11.2021.

V prípade prejavov príznakov u Vášho dieťaťa prosím kontaktujte svojho obvodného lekára a dajte nám ihneď vedieť.

posledný kontakT s pozitívne testovanou osobou BOL v PIATOK 12.11.2021.

KARANTÉNA ZAČALA PLYNÚŤ v SOBOTU 13.11.2021.

KARANTÉNA SKONČÍ o 10 dní od posledného kontaktu 22.11.2021.

NÁSTUP DETÍ DO MATERSKEJ ŠKOLY BUDE 23.11.2021

PROSÍME O DODRŽIAVANIE KARANTÉNY DETÍ.

Ďakujeme za pochopenie a vyprosujeme veľa zdravia a požehnania počas domácej karantény detí.