Ples žiakov 2024

V stredu 7.2.2024 sme zorganizovali školský ples pre žiakov druhého stupňa. Program nášho plesu bol plný skvelých momentov a zábavy pre všetkých. Začali sme elegantným otváracím tancom, ktorý nastavil atmosféru pre večer plný tancovania a radosti. Nasledovali zábavné tance so scénkou, ktorými sme mohli ukázať akí v skutočnosti sme.

Okrem toho nechýbali ani emotívne momenty, ako boli príhovory a rozlúčka s našou milovanou školou. Celý program bol starostlivo navrhnutý tak, aby sme si užili nezabudnuteľný večer a vytvorili si spomienky, ktore nás aj vás budú sprevádzať aj po skončení základnej školy. Ďakujeme každému, kto sa zúčastnil a prispel k úspechu tejto nádhernej udalosti. Sme vďační aj našim učiteľom a rodičom za ich podporu. Tešíme sa na ďalšie spoločné zážitky, ktoré ešte stihneme zažiť do konca školského roka!